KÄYTTÖÖNOTTOJEN KEHITTÄMINEN
Tuotteen Kuvaus
| Hakemus karttatyypille | KIINTEINEN WULING |
| Ydinmateriaali | Alumiini |
| Tankin materiaali | Muovi |
| Käsitellä asiaa | Kova kova |
| Jäähdyttimen ydintyyppi | Putki-fin |
| materiaali | Alumiininen ydin / muovisäiliö |
| Ytimen koko | PA 398 * 628 * 16 mm |
| Paksuus | 16 mm |
| Säiliön koko | 43/43 * 656 mm |
| Kartonkikoko | 685 * 100 * 560mm |
| HS-koodi | 8708911000 |
| Hintaehdot | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Maksuehdot | TT 30% talletus, 70% B / L-kopio |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Pakkaustyyppi | EPE matot sisältä, tyhjiöpakkaus, Bubble bags, others |
| Vientimarkkinat | maailmanlaajuinen |
Palvelumme
1. Voimme päästä eroon lyhyessä ajassa, koska meillä on täysi varastossa ja monia vaihtoehtoja voit valita.
2.Takuutaikana, jos kohtaat laatuongelmia, lupaamme korjata tai vaihtaa tavarat.
3. Näyte voidaan tarjota otos- ja kuriirihinnalla ostajan tilillä.
4.OEM & ODM tilaus hyväksytään, kaikenlaisia logoja tai muotoilu ovat saatavilla.
5. Kaikki tuotteet valmistetaan ammattimaisella työmiehillämme. Tuotteitamme korkealaatuisen valvonnan alaisena ja kehittynein teknisin laittein. Voit täysin uskoa palvelumme!
Yrityksen tiedot
Guangzhou Kinga on ammatillinen suorituskyky autonosat valmistaja, joka sijaitsee Guangzhoussa Kiinassa. Yrityksemme on kehittänyt ja valmistanut henkilöautojen lämpöpattereita, poimii yli 14 vuoden ajan. Tuotteet soivat mukaan lukien: vesisäiliö, lämpöpatterit, lauhduttimet, lämmitin, intercool ..ct. Tavoitteenamme on luoda asiakkaan oma eksklusiivinen auto!
Suositut Tagit: auton patterit kiinalainen wuling, valmistajat, tukku, laatu
