AUTOMAATTINEN JÄÄHDYTYSRAKENNE DAEWOO CHEVROLET EPICA 08 - MT
Tuotteen Kuvaus
| Hakemus karttatyypille | DAEWOO CHEVROLET EPICA 08 - MT |
| Ydinmateriaali | Alumiini |
| Tankin materiaali | Muovi |
| Käsitellä asiaa | Kova kova |
| Jäähdyttimen ydintyyppi | Putki-fin |
| materiaali | Alumiininen ydin / muovisäiliö |
| Ytimen koko | PA 378 * 688 * 16/22/26 mm |
| Paksuus | 16/22/26 mm |
| Säiliön koko | 46/51 * 717 mm |
| Kartonkikoko | 805 * 145 * 520 mm |
| HS-koodi | 8708911000 |
| Hintaehdot | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Maksuehdot | TT 30% talletus, 70% B / L-kopio |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Pakkaustyyppi | EPE matot sisältä, tyhjiöpakkaus, Bubble bags, others |
| Vientimarkkinat | maailmanlaajuinen |
Yrityksen tiedot
Guangzhou Kinga Auto osat valmistus Co, Ltd. sijaitsee Guangzhoussa, Kiinassa. Olemme kuuluisa auto osat tehdas Kiinassa, olemme edessä kymmenen Guangdongin Provice.Our yritys rekisteri pääoma on 1,34 miljoonaa dollaria ja lattiatila jopa 86000 neliömetriä. Rakentaminen on ylös 50.000 neliömetriä. Päätuotteitamme ovat jäähdyttimet ja lauhduttimet, muovi auto osat. Meillä on kautta ISO / TS 169492009 laatusertifikaatti ja 6 kansallista patentoitua technogogy todistukset. Viemme maailmanlaajuisesti Vienti prosenttiosuus yli 90%, yksiköt tuottavat yli 900000 vuosittain vientiin.
KINGA kyky
Pystymme suunnittelemaan tuotteita piirustuksillesi, sillä meillä on oma tekninen henkilökunta. Ei ole väliä, millaisia lämpöpattereita, kerro vain, mitä tarvitset, KINGA tekee sinulle tyytyväisiä! ! Nykyinen tuotos on 10 0,000PCS / kk, tuotantokapasiteetti on 140 000 kpl / kk


Suositut Tagit: auto jäähdytys auto jäähdytin daewoo chevrolet epica 08 - mt, valmistajat, tukku, laatu
