Basic Info
Tuotenro .: KJ-16071
Rungon materiaali: Alumiini
Sertifiointi: ISO9001, TS16949
Jäähdytysnesteen Tyyppi: Alkoholi
Jäähdyttimen Core Tyyppi: Tube-fin
Jäähdytysnesteen merkki: Mobil
Core Koko: PA 325 * 688 * 16 / 26mm
Tank Koko: 47/47 * 713mm
Sisääntulon Koko: 28mm
Markkina Tyyppi: After Market
Maksuehto: 30% talletus tasapaino ennen lähettämistä
Kuljetuspakkaus: Paperi vaahdolla / Neutraali Pakkaus / kuplapakkaus-
Alkuperä: Kiina
Komponentti: Jäähdytin
Kylmä Tyyli: Vesijäähdytteinen
Rakenne: Suljettu Tyyppi
Patterin tyyppi: Suora-flow
Veden lämpötila-anturi Tyyppi: kytkin Tyyppi
Auto Tyyppi: Fml'03
Ydin Paksuus: 16 / 26mm
at / Mt: at
Materiaali: Alumiini Core muovisäiliö
FOB Port: Shenzhen / Guangzhou
Tavaramerkki: KINGA
Erittely: PA 325 * 688 * 16 / 26mm
HS-koodi: 870891000
Tuotteen Kuvaus
Moottorin osat Auto Alumiininen jäähdytin Mazda FML'03 ZL02-15-200 FS8M-15-200 AT
Tuotetiedot:
| Valmistajan osanumero | KJ - 16071 |
| auton tyyppi | FML'03 |
| Core Koko | PA 325 * 688 * 16 / 26mm |
| säiliön koko | 47/47 * 713 mm |
| Öljyjäähdytin | Halkaisija 19 * 350mm |
| Carton Koko | 770 * 110 * 485 mm |
| ydinmateriaali | Alumiini |
| säiliön materiaali | Muovi |
| Paksuus | 16mm / 26mm |
| AT / MT | AT |
| OEM | ZL02-15-200 FS8M-15-200 |
| Takuu | Yksi vuosi |
| toiminto | estää auton moottorin ylikuumenemisen |
| Pakkaus | Neutraali Pakkaus / Vaahto kulmasuojasarja / kuplapakkaus- / erityisiä vaatimuksia pyynnön teitä. |
| Toimitus | 30 -40 päivää tilauksesta vahvistettu |
| Maksuehto | T / T, 30% talletus ennen tuotantoa, tasapaino ennen lähettämistä |
| kauppa Term | FOB Shenzhen |
| MOQ | 30 kpl |
| Näyte | Periä näyte maksu ja express maksu, mutta se palaa takaisin, kun get tilauksia |
Syitä valita meidät
1) ammatillinen tehdas:
Erikoistuneet valmistus lämmönvaihtimien (auto jäähdytin / lauhdutin) yli 10 vuosi.
2) Työ Team:
Yli 400 työntekijää, mukaan lukien ammatillinen tekninen joukkue.
3) laaja käyttö:
Yli 5000 erilaista korkealaatuisia tuotteita, jotka viedään ympäri maailmaa.
4) Nopea toiminta:
Me vastaamme 24 tunnin saatuaan kirjeen. Jos sinulla on kysyttävää, soita meille.
5) tehokasta palvelua:
Kilpailukykyiseen hintaan parasta laatua ja erinomainen maine.
Olemme Guangdongin Kinga Auto Industry valmistus Co, Ltd, joka on erikoistunut valmistamaan patterit ja vientiä varten autonosia paljon autoja, japanilainen auto, Euroopan auto ja niin edelleen.
ominaisuudet
1. Materiaalit: alumiini ja muovi, suhde-taajuus hitsattu putki
2. Erinomainen ilmatiiviys ja ydin paineenkestävyys
3. Korkea lämmönsiirto, erinomainen korroosion ja kosteuden kestävyys
4. Korkea laatu, kilpailukykyinen hinta, paras palvelu.
Lisää tietoa
| KJ - 15102 - PA16 / 22/26/32 | Hardbody '98-00 D22 | PA16 / 22/26/32 MT |
| KJ-14083-PA16 / 26 | SPACE / vaunujen / CHARIOT N84 | PA16 / 26 |
| KJ-14078-PA16 | SPACE / vaunujen / CHARIOT N31 / N34 | PA16 MT |
| KJ-14004-PA16 / 26 | DELICA'86-99 | PA16 / 26 MT |
Palvelumme
Tiimimme on yli 20 vuoden kokemus ulkomaankauppaan
Olemme vieneet yli 60,000pcs auton jäähdyttimet vuodessa
Pääasiassa viedään Australiaan markkinoilla, Aasiassa ja Etelä-Amerikassa markkinat
Uskomme ammattilainen tuo sinulle valoisa tulevaisuus
Ota meihin yhteyttä
| Yrityksen nimi: | Guangzhou Kinga Auto Industry valmistus Co, Ltd |
| Tehtaan osoite: | Guangcong Road No.18 Conghua talousosaston alue |
| Vienti Puh: | 86-20-87810068 |
| Faksi: | 86-20-87819013 |
| Postinumero: | 510900 |
| yrityksen verkkosivu | http://www.aluminiumcarradiators.com |
Ota rohkeasti yhteyttä meihin mitään kysymyksiä! Welcom vierailla KINGA tehdas, Tule, tämä on uusi alku matkaa!
Jos olet tyytyväisiä laatuun moottorin osia auto alumiini jäähdytin Mazda fml'03 fs8m-15-200 osoitteessa, ota rohkeasti yhteyttä ammattitaitoinen ja kokenut valmistaja. Tukku- palvelu, hyvä myynnin jälkeistä palvelua ja nopea toimitus on myös tarjolla.
Suositut Tagit: moottorin osat auto alumiini patteri MAZDA FML'03 FS8M-15-200 AT, valmistajien, tukku, laatu

