Basic Info
Tuotenro .: KJ-15007-PA16
Rungon materiaali: Alumiini
Sertifiointi: ISO9001, TS16949
Jäähdytysnesteen Tyyppi: Alkoholi
Jäähdyttimen Core Tyyppi: Tube-fin
Jäähdytysnesteen merkki: Mobil
Ydinmateriaali: Alnuminum
Tank Koko: 36/47 * 713 Mm
Paksuus: 16 mm
Cartype: Bluebird'93-98 U13
Kotipaikkaan: Kiina Guangzhou (Manner)
Kuljetuspakkaus: VVO Pakkaus / Neutraali Pakkaus / kuplapakkaus-
Alkuperä: Kiina
Komponentti: Jäähdytin
Kylmä Tyyli: Vesijäähdytteinen
Rakenne: Open Type
Patterin tyyppi: Cross-flow
Veden lämpötila-anturi Tyyppi: kytkin Tyyppi
Tyyppi: Auto Jäähdytin
Core Koko: PA 380 * 688 * 16 mm
at / Mt: at
Öljynjäähdytin: 22 * 300 mm
OEM: 21460-0e200 / 0e600 / 1e400
Tavaramerkki: KINGA
Erittely: PA 380 * 688 * 16 mm
HS-koodi: 8708911000
Tuotteen Kuvaus
Suorituskyky Auto Jäähdytin Nissan BLUEBIRD'93-98 U13 AT
palvelumme
1. High Quality
Auto jäähdytin, me kaikki käyttää laadukkaita materiaaleja, olemme edistyneet tuotantolaitteet, tiukat vaatimukset tuotantoprosessissa, ja täydellinen valvonta, niin valmis tuote on erittäin hyvä.
2. Kilpailukykyinen hinta
Meillä on monia erinomaisia pitkäaikainen yhteistyö toimittajiltaan meille alumium materiaalia ja joidenkin
muut osat, jotka eivät myös korkea laatu, mutta myös hyvä hinta, joten hinta meidän patteri on erittäin kilpailukykyinen.
3. Perfect huoltopalvelua
Mukaan yhtiömme sääntö, tuemme yksi vuosi laatutakuu jälkeen saat tuotteet.
Tänä aikana, jos tapaat mitään laatuongelmia, ota yhteyttä meihin, voimme tarjota sinulle korvaavan. Lähtökohta on muu kuin ihminen vahinkoja.
tuotteen yksityiskohdat
| Valmistajan osanumero | KJ-15007-PA16 |
| auton tyyppi | BLUEBIRD'93-98 U13 |
| Core Koko | 380 * 688 * 16 mm |
| säiliön koko | 36/47 * 713 mm |
| Paksuus | 16 mm |
| Öljyjäähdytin | Φ 22 * 300 mm |
| ydinmateriaali | Alumiini |
| DPI | 1573 |
ominaisuudet
1. Materiaalit: alumiini ja muovi, suhde-taajuus hitsattu putki
2. Erinomainen ilmatiiviys ja ydin paineenkestävyys
3. Korkea lämmönsiirto, erinomainen korroosion ja kosteuden kestävyys
4. Korkea laatu, kilpailukykyinen hinta, paras palvelu.
Nissan BLUEBIRD'93-98 U13
rakenne Chart
| Juotettu Jäähdytin rakenne | ||
| 1. Top Tank | 8. Sivulautanen | 15. KINGA Logo |
| 2. täyttöistukka | 9. core Korkeus | 16. pohjasäiliöön |
| 3. tuloputki | 10. evä | 17. vesi kytkin |
| 4. Top päätylevyn | 11. Putki | 18. Bottom päätylevyn |
| 5. Top kiinnitystappien | 12. core Leveys | 19. Öljyjäähdytin |
| 6. Fan Mount | 13. core Paksuus | 20. poistoputki |
| 7. ylivuotoputki | 14. klipsi | |
edut
Erinomainen laatu:
· Tiukka laadunvalvonta kautta laadunvalvonta joukkue ja testikoneille.
Ammattitaitoinen henkilökunta:
· Yli 20 vuotta Tekninen ja myynnin tuki joukkue tarjota sinulle parasta palvelua.
toimitus:
· Tarkka toimitusaika voidaan taata saatuaan vahvistuksen mukaasi.
Tehokkuutta:
· Tahansa sähköpostin tai kyselyn sinulle vastataan 24 tunnin kuluessa, lainaus on valmis 2mins.
Meistä
| Yrityksen nimi: | Guangzhou Kinga Auto Industry valmistus Co, Ltd |
| Tehtaan osoite: | Guangcong Road No.18 Conghua talousosaston alue |
| Vienti Puh: | 86-20-87810068 |
| Puh: | 0086-13560106402 |
| Faksi: | 86-20-87819013 |
| Postinumero: | 510900 |
| yrityksen verkkosivu | http: //www.aluminiumcarradiators.c om |
Ota rohkeasti yhteyttä meihin mitään kysymyksiä! Liity meihin, tämä on uusi alku matkasta, tunnet tehokkain palvelu, paras laatu ja erinomainen maine!
Jos olet tyytyväisiä laatuun 21460-0e200 21450-0e600 dpi 1573 auton jäähdytysjärjestelmä jäähdyttimen Nissan Bluebird U13 1993 1998, ota rohkeasti yhteyttä ammattitaitoinen ja kokenut valmistaja. Tukku- palvelu, hyvä myynnin jälkeistä palvelua ja nopea toimitus on myös tarjolla.
Suositut Tagit: 21460-0E200 21450-0E600 DPI 1573 auton jäähdytysjärjestelmä jäähdyttimen Nissan Bluebird U13 1993 1998, valmistajat, tukku-, laatu

