OPEL OMEGA B 2.0 / 2.2i'94-AT 52463046/6302007 Automotive Radiator
tuotteen yksityiskohdat
| Valmistajan osanumero | KJ-42013 |
| Autotyyppi | OPEL OMEGA B 2.0 / 2.2i'94-AT |
| Ydinkoko | PA 653 * 438 * 26 mm |
| Core Hight | 653mm |
| Ydinleveys | 438mm |
| Paksuus | 26mm |
| Tankin koko | 59/59 * 466 mm |
| Kartonki | 860 * 120 * 530mm |
| Pakkaus | Neutraali pakkaus / vaahtokulman suojus / läpipainopakkaus |
| Warrantly | 12 kuukautta |
Meistä
Olemme Guangdong Kinga Auto osat teollisuuden valmistus Co, Ltd, joka on erikoistunut valmistamaan lämpöpatterit ja vientiä varten auto osat monille autoille, japanilainen auto, eurooppalainen auto ja niin edelleen.
Kun suuri joukko ammattitaitoisia työntekijöitä ja kokenut tekninen, Kinga Company on suuri kyky tutkia kehitystä ja luoda tiedettä ja teknologiaa. Ja yrityksellämme on joukko ammattitaitoisia työntekijöitä ja useita kehittyneitä laitteita tuotantokoneet, testauslaitteet, kemialliset tuotteet, täydellinen laboratoriotestaus tärinää ja pulssin LABS jne.
Ota meihin yhteyttä
| Tehdasosoite | Guangcong Road No: 18 Conghua Talotekniikan Kehittämisalue, Guangzhou, Guangdong, Kiina |
| Postinumero | 510900 |
| Puh | 0086-20-87815083 |
Tervetuloa!
Suositut Tagit: opel omega b 2.0 / 2.2i'94- at 52463046/6302007, valmistajat, tukku, laatu
