Automaattinen jäähdytysautomatiikka ISUZU TROOPER AT
Yksityiskohtainen tuotekuvaus
| Valmistajan osanumero | KJ-13013 |
| Autotyyppi | ISUZU TROOPER AT |
| Kartonkikoko | 680 * 100 * 570 mm |
| Paksuus | 16 // 26/32 mm, Riippuvat tarpeesta |
| Ydinkoko | PA 480 * 608 * 16/26/32 mm |
| Tankin koko | 50/50 * 636 mm |
| Ydinmateriaali | Alumiini |
| Tankin materiaali | Muovi |
| lähetys | AT |
| Tulo / ulostulon koko | Halkaisija 38mm |
| Pakkaus | Pakkaus: Neutraali pakkaus / Foam Corner Protector / Läpipainopakkaus / Pahvisuoja |
| Ulkonäköpaketti | Voiko yksilöllistä suunnittelua tai tehdaspakkaus tai tuotemerkkipakkaus |
Tuotantomme valikoima
KINGA on mukana kaikessa alumiinisen jäähdyttimen ja lauhduttimen valmistuksessa ja kehittää ja valmistaa, esim. Suunnittelua ja tuotantoa näytteillä
varustettu ja materiaaliprosessi leimatuista muovisista auto-osista ja laitteistosta yhdistämällä tutkimus, suunnittelu, muottien valmistus, tuotanto ja jakelu
Laatuvakuutus
Olemme ylpeitä siitä, että laatu on meille vahva ja kaikessa tuotantovaiheessa välitöntä huolellisuutta, jotta varmistettaisiin virheiden mahdollisuus. Nissimin tarkasti määritelty laatupolitiikka keskittyy seuraaviin:
Tuotteiden ja palveluiden tarjoaminen huipputason laatustandardein ja niiden saattaminen asiakkaillemme optimaalisin kustannuksin.
Jatkamme asiakkaillemme sitoutuneita toimittamaan korkealaatuisia tuotteita tarjoamalla jatkuvasti parannuksia teknisiin prosesseihimme, optimoimaan käytettävissä olevat resurssit ja tarjoamaan työntekijöille tarvittavaa koulutusta tehokkaiden tulosten saavuttamiseksi. "
Olemme aktiivisia laatutietoisena yrityksenä ja meillä on kokenut laaduntarkkailujoukko, joka takaa vain virheellisen valikoiman tarkkuusmuotoisia lämpöpattereja. Käytämme laadukasta raaka-ainetta, kuten messinkiä ja kuparia, joka on peräisin luotettavista lähteistä.
Laitostarkastajat organisaatiossamme tarkastavat koko valikoimamme tietyillä parametreilla, kuten:
1. Mittatarkkuus
2. Viimeistely
3. Kestävyys ja luotettavuus
4. Korroosiota ja kulutusta kestävä
5. Tehokkuus

Suositut Tagit: auto jäähdytys auton jäähdytin on isuzu trooper klo, valmistajat, tukku, laatu
