2001-2003 TOYOTA LEXUS RADIATOR
Tuoteseloste 2001 - 2003 TOYOTA LEXUS RADIATOR
Valmistajan osanumero | KJ - 12064 |
| Autotyyppi | TOYOTA LEXUS'01-03 LS430 MT |
| Ydinkoko | PA 425 * 748 * 16 / 26mm |
| Tankin koko | 48/48 * 774 mm |
| Ydinmateriaali | Alumiini |
| Tankin materiaali | Muovi |
| Paksuus | 16mm / 26mm |
| Takuu | Yksi vuosi |
| Toimitus | 30 ~ 40 päivää tilauksen vahvistamisen jälkeen |
| Maksuehto | T / T, 30% talletus ennen tuotantoa, tasapaino ennen lähettämistä |
| Kauppaehdot | FOB SHENZHEN Kiinassa |
| MOQ | 30 kpl |
| Näyte | Latausmaksumaksu ja pikalähetysmaksu, mutta palaa takaisin, kun tilaat tilauksen |
Palvelut 2001-2003 TOYOTA LEXUS RADIATOR
- Keskittynyt ja ammattimainen - KINGA keskittyy autoteollisuuden tuotteisiin.
- Erinomainen palvelu - KINGA huolehtii asiakkaista ja siksi asiakkaana ei ole ongelmia kuin huolimattomasta toimittajasta, ja voit levätä ja nauttia asiakkaan tyytyväisestä hymystä!
- Rehellisyys ja kunniasopimus liiketaloudessa - kaikki sanovat tämän, KINGA haluaa olla vakava ja tehdä siitä yhden myyntipisteen (meidän täytyy todistaa se aikanaan) .KINGA uskoo, että eheys on välttämätöntä pitkäaikaiselle liiketoiminnalle, jotta luottamus asiakkaalta.
- Kohtuullinen hinta - Hinta on kohtuullinen (emme usko valtavaan voittomarginaaliin pitkän aikavälin liiketoiminnan). Haluamme pitää sinut pysymään kanssamme reilun hinnan jo ensimmäisestä kertaa.
![]() 2001-2003 TOYOTA LEXUS RADIATOR | ![]() 2001-2003 TOYOTA LEXUS RADIATOR |
Suositut Tagit: 2001-2003 toyota lexus radiator, valmistajat, tukku, laatu


