KIINNITYS ALUMIININ RADIATOR TOYOTA LEXUS'07-10 LS460 MT
Tuotteen Kuvaus
| Hakemus karttatyypille | TOYOTA LEXUS'07-10 LS460 MT |
| Ydinmateriaali | Alumiini |
| Tankin materiaali | Muovi |
| Käsitellä asiaa | Kova kova |
| Jäähdyttimen ydintyyppi | Putki-fin |
| materiaali | Alumiininen ydin / muovisäiliö |
| Ytimen koko | PA 450 * 708 * 16/26 mm |
| Paksuus | 16 / 26mm |
| Säiliön koko | 48/48 * 735 mm |
| Kartonkikoko | 780 * 130 * 595mm |
| HS-koodi | 8708911000 |
| Hintaehdot | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Maksuehdot | TT 30% talletus, 70% B / L-kopio |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Pakkaustyyppi | EPE matot sisältä, tyhjiöpakkaus, Bubble bags, others |
| Vientimarkkinat | maailmanlaajuinen |
ominaisuudet
1. Materiaalit: alumiini ja muovi, suhde-taajuus hitsattu putki
2. Erinomainen ilmatiiviys ja ydinpainekestävyys
3. Korkea lämmönsiirto, erinomainen korroosio ja kosteuden kestävyys
4. Korkealaatuinen, kilpailukykyinen hinta, paras palvelu.
Tuotteet Kuva

Kingan tärkeimmät tuotteet ja tärkeimmät Kinga-maat myyvät
Kinga on erikoistunut tuottamaan jäähdyttimen ja lauhdutin Japaniin, Eurooppaan ja Yhdysvaltoihin autoihin, pakettiautot, jeepit, pickupit ja hyötyajoneuvot.
Yhdysvallat, Meksiko, Costa Rica, Panama, Nicaragua, El Salvador, Dominikaaninen tasavalta, Jamaika, Barbados, Kolumbia, Peru, Bolivia, Brasilia, Paraguay, Chile, Japani, Filippiinit, Thaimaa, Kambodža, Malesia, Brunei, Indonesia, Nepal Bangladesh, Kypros, Intia, Pakistan, Kazakstan, Turkmenistan, Libanon, Syyria, Qatar, Irak, Iran, Israel, Turkki, Jemen, Bahrain, Arabiemiirikunnat, Jordania, Kuwait, Oman, Saudi-Arabia, Liettua, Venäjä, Alankomaat Portugali, Ukraina, Kreikka, Egypti, Libya, Marokko, Tunisia, Kenia, Etiopia, Uganda, Nigeria, Norsunluurannikko, Botswana, Mauritius, Angola, Australia ja niin edelleen: yli 62 maata

Suositut Tagit: kova-alumiininen auton jäähdytin toyota lexus'07-10 ls460 mt, valmistajat, tukku, laatu
