Basic Info
Tuotenro .: KJ-12389
Rungon materiaali: Alumiini
Sertifiointi: ISO9001, TS16949
Jäähdytysnesteen Tyyppi: Alkoholi
Jäähdyttimen Core Tyyppi: Tube-fin
Jäähdytysnesteen merkki: Shell
Core Koko: PA600 * 378 * 16 / 22mm
Öljynjäähdytin: φ19 * 250mm
Carton: 830 * 110 * 460
at / Mt: at
Tavaramerkki: KINGA
Erittely: PA600 * 378 * 16/22
HS-koodi: 8708911000
Komponentti: Jäähdytin
Kylmä Tyyli: Vesijäähdytteinen
Rakenne: Open Type
Patterin tyyppi: Suora-flow
Veden lämpötila-anturi Tyyppi: Digitaalinen Tyyppi
Cartype: Corolla Zre152 06-07 osoitteessa
Tank Koko: 40/40 * 40 * 400mm
OEM: 16400-22200
Takuu: 12 kuukautta
Yritys: Valmistaja
Kuljetuspakkaus: Neutraali Pakkaus / VVO Pakkaus / kuplapakkaus-
Alkuperä: Kiina
Tuotteen Kuvaus
Tuotteen Kuvaus
TOYOTA patteri corolla zre152 06-07 osoitteessa
Määrittely Lämmitin Toyota Vios' 02 MT
| Hakemus cartype | Toyota Corolla zre152 06-07 osoitteessa |
| ydinmateriaali | Alumiini |
| säiliön materiaali | Muovi |
| Käsitellä asiaa | kova Brazing |
| Jäähdyttimen Core Tyyppi | Putki-fin |
| materiaali | Alumiini ydin / muovi tankki |
| ydin koko | PA600 * 378 * 16 / 22mm |
| Paksuus | 16 / 22mm |
| säiliön koko | 40/40 * 40 * 400mm |
| Pahvikotelokoon | 830 * 110 * 460 mm |
| HS-koodi | 8708911000mm |
| Hinta Ehdot | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Maksuehdot | TT 30% talletus, 70% vastaan B / L kopio |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Pakkaustyyppi | EPE matot sisällä, vakuumipakkaus, kupla pussit, toiset |
| vienti | maailmanlaajuinen |
KINGA autonosia teollisuus manufactory yritys on ammatillinen patterin valmistaja, jolla on täydellinen tuotanto taitoja ja hallinta. Meillä on yli neljäkymmentä lahjakkaita asiantuntijoita ja insinöörejä. Vuotuinen tuotanto nousee 500.000 kappaletta. Nykyään tuotteemme ovat hyvin myydään kaikkialla maailmassa.
Valttimme:
Laaja käyttö: yli 5000 eri tuotteita viedään ympäri maailmaa.
Professional Factory: erikoistuneet valmistus lämmönkeruujärjestelmässä yli 10 vuotta.
Työtiimi: Yli 400 työntekijää, mukaan lukien ammatillinen tekninen joukkue.
Rapid Response: Mikä tahansa sähköpostitse tai kyselyn sinulle vastataan 24 tunnin kuluessa, lainaus on valmis 2mins.
Toimitus: Tarkka toimitusaika voidaan taata saatuaan vahvistuksen mukaasi.
palvelumme
1.Competitive Hinta
Meillä on monia erinomaisia pitkäaikainen yhteistyö toimittajiltaan meille alumium materiaalia ja jotkin muut osat, jotka eivät myös korkea laatu, mutta myös hyvä hinta, joten hinta meidän patteri on erittäin kilpailukykyinen.
2.High Laatu
Auto jäähdytin, me kaikki käyttää laadukkaita materiaaleja, olemme kehittyneet tuotannon laitteet,
Tiukat vaatimukset tuotantoprosessissa, ja täydellinen ohjaus, joten valmis tuote on erittäin hyvä.
3.Perfect huoltopalvelunsa
Mukaan yhtiömme sääntö, tuemme yksi vuosi laatutakuu jälkeen saat tuotteet.
Tänä aikana, jos tapaat mitään laatuongelmia, ota yhteyttä meihin, voimme tarjota sinulle replacement.The lähtökohta on muu kuin ihminen vahinkoja.
Ota meihin yhteyttä
| Factory Osoite | Guangcong tie nro 18 Conghua Economic Technique Development Area, Guangzhou, Guangdong, Kiina |
| Postinumero | 510900 |
| Yhteyshenkilö | Rainie Wong |
| Puh | 0086-20-87815083 |
| 288138289 | |
| Rainie wong | |
| Verkkosivusto | http://www.aluminiumcarradiators.com |
Emme ainoastaan mittatilaustyönä laitteet tarpeitasi mutta tuotteet andafter huoltopalvelua on ensiluokkaista.
Ota rohkeasti yhteyttä meihin mitään kysymyksiä! Welcom vierailla KINGA tehdas, Tule, tämä on uusi alku matkaa!



Jos olet tyytyväisiä laatuun patteri Toyota Carolla zre152 06-07 klo 16400-22200, ota rohkeasti yhteyttä ammattitaitoinen ja kokenut valmistaja. Tukku- palvelu, hyvä myynnin jälkeistä palvelua ja nopea toimitus on myös tarjolla.
Suositut Tagit: jäähdyttimen TOYOTA Carolla ZRE152 06-07 AT 16400-22200, valmistajien, tukku, laatu

