Basic Info
Tuotenro .: KJ-12232
Rungon materiaali: Alumiini
Sertifiointi: ISO9001, TS16949
Jäähdytyksen Fluid Tyyppi: glyseriini
Jäähdyttimen Core Tyyppi: Tube-fin
Jäähdytysnesteen merkki: Mobil
Cartype: Hilux Rzn149r Petrol'97
Core Koko: PA 450 * 528 * 26/32 / 36mm
Säiliön koko: 54.5 / 54.5 * 545mm
Vaihteisto: Mt
Tavaramerkki: KINGA
Erittely: PA 640 * 135 * 605mm
HS-koodi: 8708911000
Komponentti: Jäähdytin
Kylmä Tyyli: Vesijäähdytteinen
Rakenne: Suljettu Tyyppi
Patterin tyyppi: Suora-flow
Veden lämpötila-anturi Tyyppi: kytkin Tyyppi
Valmistajan osanumero: KJ 12232
Materiaali: Alumiini / Muovi
Paksuus: 26mm / 32mm / 36mm
Tulo / lähtö Koko: Halkaisija 345mm
Carton Koko: 640 * 135 * 605mm
Kuljetuspakkaus: neutraali / Vaahto Corner / Plastic / Pahvi Protector
Alkuperä: Guangzhou, Manner-Kiina
Tuotteen Kuvaus
Alumiini Lämmitin Toyota Hilux RZN149R PETROL'97 MT
Tuotetiedot:
| Valmistajan osanumero | KJ - 12232 |
| auton tyyppi | HILUX RZN149R PETROL'97 |
| Core Koko | PA 450 * 528 * 26/32 / 36mm |
| säiliön koko | 54,5 / 54,5 * 545 mm |
| Carton Koko | 640 * 135 * 605mm |
| ydinmateriaali | Alumiini |
| säiliön materiaali | Muovi |
| Paksuus | 26mm / 32mm / 36mm |
| AT / MT | MT |
| OEM | 16400-75240 |
| Takuu | Yksi vuosi |
| toiminto | estää auton moottorin ylikuumenemisen |
| Pakkaus | Neutraali Pakkaus / Vaahto kulmasuojasarja / kuplapakkaus- / erityisiä vaatimuksia pyynnön teitä. |
| Toimitus | 30 -40 päivää tilauksesta vahvistettu |
| Maksuehto | T / T, 30% talletus ennen tuotantoa, tasapaino ennen lähettämistä |
| kauppa Term | FOB Shenzhen |
| MOQ | 30 kpl |
| Näyte | Periä näyte maksu ja express maksu, mutta se palaa takaisin, kun get tilauksia |
1.Aluminum putki-fin kova juotto varten hyväksytty menetelmä hylsykokoonpanon.
2.Low aiheutuvien kustannusten hyvä kestävyys ja vakaus.
3. Pätevyys: ISO9001: 2000, ISO / TS 16949
4,100% täysin testattu talon
5.One vuoden takuu
6.Easy asennus ilman asennusta muutoksia.
Guangzhou Kinga Autonosat valmistus Co, Ltd.
Meillä on oma tehdas vuodesta 2003 ja olemme valmistaja toimittaa jäähdyttimet listan tuotemerkkejä.
Se sijaitsee Guangzhou, Guangdong, Kiina. Meidän tehtaan pinta-ala on 86000 neliömetriä.
Meillä on oma tuotemerkki VVO ja KINGA.KINGA on mukana kaikissa alumiini jäähdytin ja
lauhdutin valmistus sekä tekemällä kehittämiseen ja valmistukseen, eli suunnittelu ja
tuotannon näytteitä ja materiaali prosessi muovilla auto osat ja
laitteisto, jossa yhdistyvät tutkimus, suunnittelu, muottien valmistukseen, tuotanto, ja distribution.-
Lisää malleja valita:
| Osanro. | OEM | Cartype | tuotteen nimi |
| KJ-12163 | 16400-21160 / 21180 | COROLLA'01-04 ZZE122 AT | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-12164 | 16400-21140 / 21150 | COROLLA'01-04 ZZE122 MT | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-12165 | 16400-21160 / 21180 | COROLLA'01-04 ZZE122 AT | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-12166 | 16400-21140 / 21150 | COROLLA'01-04 ZZE122 MT | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-12435 | 16400-22180 | COROLLA'08 AT | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-12436 | 16400-22170 | COROLLA'08 MT | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-12135 | 16400-0D100 | AVENSIS'01 ST220 | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-12136 | 16400-0D080 | AVENSIS'01 ST220 | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-12137 | 16400-02280 | AVENSIS'01 AT220 | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-12138 | 16400-02270 | AVENSIS'01 AT220 | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-12153A | 16400-11640 / 11690/11791 | PASEO 95-97 EL54 | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-12154A | 16400-11590 / 11600/11610 | PASEO 95-97 EL54 | Toyota jäähdyttimen |
| KJ-13001 | 8973333522/8973630640/0660 | PICKUP DMAX'06 | Isuzu Jäähdyttimen |
| KJ-13002 | 8973333510 | PICKUP DMAX'06 | Isuzu Jäähdyttimen |
| KJ-13004 | PICKUP DMAX'06 | Isuzu Jäähdyttimen | |
| KJ-13006 | ISUZU TFR (diesel) | Isuzu Jäähdyttimen | |
| KJ-13015 | 8943752755/6 | PASSORT'94-97 RODEO'93-97 | Isuzu Jäähdyttimen |
| KJ-13017 | 8973065230 | RODEO 3.2L'98-03 / AXIOM'02-04 | Isuzu Jäähdyttimen |
| KJ-13020 | 8973543650 | Isuzu NPR | Isuzu Jäähdyttimen |
| KJ-13023 | 8-98137273-3 | DMAX'12 (3000CC) MT | Isuzu Jäähdyttimen |
| KJ-13024 | 8-98137277-4 | DMAX'12 (2500CC) MT | Isuzu Jäähdyttimen |
| Osanro. | OEM | Cartype | tuotteen nimi |
| KJ-40001 | 124 500 2803/9003 | W124 / 230E'84-93 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40002 | 124 500 2703/8903 | W124 / 230E'84-93 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40003 | 126 500 4103/5103 | W126 / 260SE / 300SE'85-91 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40004 | 126 500 4003 | W126 / 260SE / 300SE'85-91 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40005 | 124 500 1003/2003/4003/9303 | W124 / 200D'88-91 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40006 | 124 500 0903/2103/9203 | W124 / 200D'88-91 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40007 | 124 500 6202 | W124 / 200E'88-91 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40013 | 201 500 4203 | W201 / 190E'82-93 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40019 | 123 501 3301 | W123 / 126 280S'76-85 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40021 | 123 500 3603/3803/6003 123 501 1201/5601 | W123 / 200D / 280C'76-85 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40025 | 126 500 0103/1103/1803 126 500 3303/4803/4903 | W126 / 560SE'79- | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40026 | 126 500 3303/4803 | W126 / 560SE'79- | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40028 | 201 500 0503 / 3703/5703/7603 | W124 / 200E'84-90 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40029 | 202 500 2203/3203 202 500 3703/6703 | W202 / C220D'93-00 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40030 | 202 500 2103/3103 202 500 3603/6603 | W202 / C220D'93-00 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40031 | 140 500 1303/2203/2303 | W140 / S300TD / S350TD'92-00 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40032 | 140 500 1303/2203/2303 | W140 / S300TD / S350TD'92-00 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40033 | 140 500 0303/0403 | W140 / 300SE'91-92 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40034 | W140 / 300SE'91-92 | Benz jäähdyttimen | |
| KJ-40035 | 140 500 2103 | W140 / S320'92-00 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40036 | W140 / S320'92-00 | Benz jäähdyttimen | |
| KJ-40037 | 140 500 1403/1603 | W140 / S600'90-00 | Benz jäähdyttimen |
| KJ-40038 | W140 / S600'90-00 | Benz jäähdyttimen | |
| KJ-40039 | 220 500 0903 | W215 / S550'99- / W220 / S430 / S500'98- | Benz jäähdyttimen |
Ota meihin yhteyttä
| Yrityksen nimi | Guangzhou Kinga Auto Industry valmistus Co, Ltd |
| tehtaan osoite | Guangcong Road No.18 Conghua talousosaston alue |
| Vienti Puh | 86 - 20-87815083 |
| Faksi | 86 - 20-87819013 |
| mobile | 86-13711707424 |
| yrityksen verkkosivu | http://www.aluminiumcarradiators.com http://www.kj1688.com |
Jos olet tyytyväisiä laatuun Toyota Hilux rzn149r petroi 1997 moottorin jäähdyttimen 16400-75240 pa26mm mt, ota rohkeasti yhteyttä ammattitaitoinen ja kokenut valmistaja. Tukku- palvelu, hyvä myynnin jälkeistä palvelua ja nopea toimitus on myös tarjolla.
Suositut Tagit: TOYOTA HILUX RZN149R petroi 1997 moottorin jäähdyttimen 16400-75240 PA26mm MT, valmistajien, tukku, laatu

