16400-0P060 / 16400-0P040 TOYOTA Jäähdytin INNOVA VIGO'04
Me lupaamme:
1, jäähdyttimet on testattu 100%;
2,12 kuukauden takuu;
3, ISO9001, TS16949 -sertifiointi
Tuotteen kuvaus
| Valmistajan osanumero | KJ-12369A |
| materiaali | Alumiini |
| Cartype | Toyota Innova Vigo'04 |
| Core-koko | PA 525 * 648 * 16/26 / 32mm |
| Core Hight | 525mm |
| Core Width | 648mm |
| Paksuus | 16/26 / 32mm |
| Kartonki | 810 * 125 * 705mm |
| Säiliön koko | 48/48 * 705mm |
| OEM | 16400-0P060 / 0P040 |
Tuotantoprosessi
Jäähdyttimen tuulettimen muovaus → ytimen asennus → Huom. Jatkuva juottaminen → säiliökokoonpano → tuotteet vuotavat metsästystä → kuivaus ja pakkaus
Meistä
Olemme Guangdong Kinga Autonosat Industry Manufacture Co, Ltd, joka on erikoistunut valmistamaan lämpöpatterit ja vientiä auto osat monet autot, japanilainen auto, eurooppalainen auto ja niin edelleen.
Kun suuri joukko ammattitaitoisia työntekijöitä ja kokeneita teknisiä, Kinga Companylla on suuri kyky tutkia kehitystä ja tieteen ja teknologian luomista. Ja yrityksellämme on joukko ammattitaitoisia työntekijöitä ja sarja kehittyneitä tuotantolaitteiden laitteita, testauslaitteita, kemiallisia tuotteita, täydellinen laboratoriotestaus tärinää ja pulssi LABS jne.
Ohje
Q1. Oletko valmistus- tai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja ja kauppayhtiö autonosia, olemme olleet tässä linjassa yli 20 vuotta.
Q2. Tuotemerkin paikannus
V: Ole ensimmäinen valinta, kun ostat pienille ja keskisuurille ulkomaisille ostajille toimittajana, jolla on täydellinen valikoima ja joilla ei ole MOQ-rajaa.
Q3. Mikä on toimituspäivä?
V: Jos varastoa on, se kestää 5–7 päivää, jos varastoa ei ole.
Q4. Mikä on paketti?
V: Neutraali pakkaus tai asiakkaan tekemä pakkaus.
Ota meihin yhteyttä
Emme ainoastaan räätälöi laitteita tarpeisiisi, vaan tuotteisiimme ja
huoltopalvelu on ensiluokkainen.
Ota rohkeasti yhteyttä mihin tahansa kysymykseen! Welcom vierailee KINGA-tehtaalla, Liity meihin, tämä on uuden matkan alku!
Suositut Tagit: toyota-jäähdytin innova vigo'04: lle, valmistajat, tukku-, laatu
