Basic Info
Tuotenro .: KJ-84010
Rungon materiaali: Alumiini
Sertifiointi: ISO9001, TS16949
Jäähdytyksen Fluid Tyyppi: glyseriini
Jäähdyttimen Core Tyyppi: Tube-fin
Jäähdytysnesteen merkki: BLUESTAR
Cartype: Mazda 2 (07-)
Säiliön koko: 20 * 381mm
Carton: 695 * 155 * 460 mm
Kotipaikkaan: Kiina Guangzhou (Manner)
Tavaramerkki: KINGA
Erittely: 605 * 348 * 16 mm
HS-koodi: 84159010
Komponentti: Jäähdytin
Kylmä Tyyli: Vesijäähdytteinen
Rakenne: Open Type
Patterin tyyppi: Cross-flow
Veden lämpötila-anturi Tyyppi: kytkin Tyyppi
Valmistus Part Number: KJ 84010
Core Koko: 605 * 348 * 16mm
Paksuus: 16 mm
OEM: Dfy1-61-48z
Takuu: Yksi vuosi
Liikenne Paketti: koska asiakas Request
Alkuperä: Guangzhou Kiina (Manner)
Tuotteen Kuvaus
2017 New Product Mazda 2 (07-) DFY1-61-48Z AC Lauhdutin jäähdytyslaitteen
jäähdyttimen Ominaisuudet
| Valmistus tuotenumero | KJ-84010 |
| Cartype | Mazda 2 (07-) |
| Core Koko | 605 * 348 * 16 mm |
| säiliön koko | 20 * 381mm |
| Paksuus | 16mm |
| Kartonki | 695 * 155 * 460 mm |




kauppaa koskevat tiedot
| Lähtöisin | Guangzhoussa Kiinassa |
| Toimitusaika | 30 PÄIVÄÄ |
| Pakkaus | Kuin asiakas Request / Neutraali Pakkaus / Vaahto kulmasuoja |
| yrityksen tyyppi | Valmistus |
| toimitus Port | SHENZHEN tai Guangzhou |
| Max. Tuotantokapasiteetti | 70000 Pieces / kuukausi |
| Takuu | Yksi vuosi |
KINGA Jäähdytin ominaisuudet ja edut:
1, auttaa vähentämään jäähdytysnesteen lämpötilan
2, pidentää moottorin käyttöikää
3100% Uusi
4, ammattiasentaja on erittäin suositeltavaa
5100% laadunvarmistus testattu
6, suuri jäähdytysteho, erillistä veden kanava ydin suunnittelu
Edut Of Us
1. Alkuperäiset / OEM laatu ja kilpailukykyinen hinta.
2. Ammatillinen työtiimi ja nopeaa palvelua.
3. Vahva ja vakio-ohjelmistopaketti.
4. Nopea ja turvallinen toimitus.
5. Pitkä vienti kokemusta Lähi-idässä, Pohjois-Eurooppa, Kaakkois-Aasiassa, Pohjois-Amerikassa, Afrikassa, Brasiliassa.
6. Tyhjennä Kuvia mitä näet on mitä saat.
7. osaa kehittää ja tuottaa mukaan asiakkaan toiveiden kanssa tekninen piirustus.
Seuraavassa on Toyota Jäähdytin List, Ota rohkeasti yhteyttä!
| Valmistus tuotenumero | Cartype | OEM |
| KJ-12005A | CAMRY'90-94 SV30 / SV35 | 16400-74680 / 74690 |
| KJ-12007 | CAMRY'92-94 SV40 | 16400-7A140 |
| KJ-12009 | CAMRY'92-96 SXV10 | 16400-74760 |
| KJ-12013 | CAMRY'92-96 VCV10 | 16400-62100 |
| KJ-12021 | CAMRY'95-96 MCV10 / MCX10 | 16400-20050 / 20060 |
| KJ-12025 | IPSUM PICNIC'96 SXM15 | 16400-7A351 / 7A260 / 7A261 |
Yrityksen profiili
Guangdong Kinga Auto Industrial valmistus Co, Ltd on erikoistunut tuottamaan erilaisia jäähdytin, lauhdutin monille autojen, kuten kuparia jäähdytin, alumiini jäähdytin, lauhdutin, öljyn jäähdytin, välijäähdyttimen, ilmastointi höyrystin, lämmitin jne Olemme yhdistää T & K , suunnittelu, muotin tekeminen, tuotantoa ja myyntiä kokonaisuudessaan; Yrityksemme sitoutuu liiketoiminnan kehittämiseen ja tuotantoon muovit, kiinnikkeet erilaisia autoja. Olemme aina metsästys olla yksi tärkeimmistä lämmönvaihtimen valmistajien Kiinassa.
Kun suuri joukko ammattitaitoisia työntekijöitä ja kokeneita teknisiä, Kinga Yritys on suuri kyky tutkia kehittäminen ja luominen tieteen ja teknologian. Ja yritys on ryhmä koulutettuja työntekijöitä ja useita edistyneitä laitteiden tuotanto koneiden, testaus varusteet, kemiallisten tuotteiden, täydellinen laboratoriokokeet tärinää ja pulssi Labs, jne
Ohje
Q1. Mikä on maksutavan?
V: maksutavan: T / T, Western Union, L / C, Paypal
Q2. Mikä on maksuehdot?
V: maksuehdot: 30% talletus ennen tuotantoa, 70% saldo ennen lähettämistä.
Q3. Miten laatu?
V: Alkuperäinen laatu tai laatu asiakkaiden näytteitä.
Q40. Voitteko auttaa tavaroiden lähettäminen?
A: YES. Voimme auttaa tavaroiden lähettäminen asiakaslähtöisellä ajokoneeksi meidän huolitsija.
Q5. Voitte tarjota ilmaisia näytteitä?
V: Kyllä edullisia.
Q6. Mitkä ovat tärkeimmät markkinat?
V: Tärkeimmät markkinat ovat Aasiassa, Lähi-idässä, Afrikassa ja Etelä-Amerikassa.
Ota meihin yhteyttä
| Factory Osoite | Guangcong tie nro 18 Conghua Economic Technique Development Area, Guangzhou, Guangdong, Kiina |
| Postinumero | 510900 |
| Yhteyshenkilö | Kary Hän |
| Puh | 0086-20-87815083 |
KINGA jäähdytin, paras valinta TERVETULOA!
Jos olet tyytyväisiä laatuun Mazda 2 2007 auto lauhdutin dfy1-61-48z, ota rohkeasti yhteyttä ammattitaitoinen ja kokenut valmistaja. Tukku- palvelu, hyvä myynnin jälkeistä palvelua ja nopea toimitus on myös tarjolla.
Suositut Tagit: MAZDA 2 2007 auto lauhdutin DFY1-61-48Z, valmistajien, tukku, laatu

