Basic Info
Tuotenro .: varten Nissan Tiida (07 -) / G12
Rungon materiaali: Alumiini
Sertifiointi: ISO9001, TS16949, CE
Jäähdytysnesteen Tyyppi: Alkoholi
Jäähdyttimen Core Tyyppi: Tube-fin
Jäähdytysnesteen merkki: Mobil
Tuotteen Tyyppi: Tiida (07) / G12
Säiliön koko: 22 * 370mm
Väri: Hopea
Kuljetuspakkaus: Neutraali Pakkaus / Vaahto kulmasuoja / Plastic
Alkuperä: Kiina
Komponentti: Lauhdutin
Kylmä Tyyli: Vesijäähdytteinen
Rakenne: Suljettu Tyyppi
Patterin tyyppi: Suora-flow
Veden lämpötila-anturi Tyyppi: Digitaalinen Tyyppi
Core Koko: 652 * 348 * 18mm
Kotipaikkaan: Kiina Guangzhou (Manner)
Valmistajan osanumero: KJ 82005
Tavaramerkki: KINGA
Erittely: 652 * 348 * 18mm
HS-koodi: 8708911000
Tuotteen Kuvaus
Autonosia lauhdutin Nissan Tiida (07 -) / G12 OEM 92110-1U600 / EL000 / AX800
Kunnossa ja takuu
Kohta Tekniset
| Valmistajan osanumero | KJ-82005 |
| OEM | 92110-1U600, EL000 / AX800 |
| auton tyyppi | TIIDA (07 -) / G12 |
| Paksuus | 18mm |
| Core Koko | 625 * 348 * 18 mm |
| säiliön koko | Φ 22 * 370mm |
| ydinmateriaali | Alumiini |


1. Laadukas. 100% auton jäähdyttimen laadunvarmistus testattu;
2. Brand New. Koskaan käyttänyt, yli 20 vuotta teknistä ja myynnin tukiryhmän tarjota sinulle parasta palvelua
3. Kaikki Aito. Meidän Kuvat ovat todellisia kuvia tuotteista olet ostamassa. Emme koskaan kopioida toisen yhtiön luettelossa tai verkkosivuilla,
4. Nopeita toimituksia;
5. Alhainen hinta.
6. Kaikki osat on vuosi laadun takuu toimituksen jälkeen. Tapauksessa, olemassa mitään osia on ongelma yhdessä vuodessa normaalissa käytössä. Korvaamme ongelmaa osat ilmaiseksi.
7. Kaikki osat 100% sovi ajoneuvoja.
8. Kaikki hinnat ovat kilpailukykyisiä.
Nautimme 40% -70% OEM markkinaosuuksien joukossa kymmenen ensimmäisen ison Teknisten laitteiden valmistajille
Kiinassa ja työllistää yli 200 eri viedään useisiin maihin ja alueisiin maailmassa,
Kuten Yhdysvalloissa, Kanadassa ja Tai wan.
Toivomme on mahdollisuus olla vakaa kumppani liikaa.
Tervetuloa käymään tehtaalla!
Jotta voidaan tarjota sinulle parasta palvelua, ota ystävällisesti antaa meille seuraavat tiedot:
1. Automerkeille
2. OEM / DPI osien lukumäärä
3. Tilausmäärä
4. Odotetaan toimitusaika
5. muista yksityiskohdista
Ota meihin yhteyttä
| Yrityksen nimi | Guangzhou Kinga Auto Industry valmistus Co, Ltd |
| tehtaan osoite | Guangcong Road No.18 Conghua talousosaston alue |
| Vienti Puh | 86 - 20-87815083 |
| Faksi | 86 - 20-87819013 |
| Postinumero | 510900 |
| yrityksen verkkosivu | http://www.aluminiumcarradiators.com |
Kinga yritystiedot:
Tuote: Professional valmistaja lämpöpatterit ja varaosien
Henkilökunta: Yli 450
Kokemus: Yli 20 vuotta vienti kokemuksia
Koko tehdas: 100000 neliömetriä
Sertifiointi: SO9001: 2000 & TS14969.
Jos sinulla on kysyntää, ota yhteyttä. Voimme tarjota parasta hintaan laadukasta sinulle!
Jos olet tyytyväisiä laatuun autonosia lauhdutin Nissan Tiida (07-) G12 OEM 92110-1u600 el000 AX800, ota rohkeasti yhteyttä ammattitaitoinen ja kokenut valmistaja. Tukku- palvelu, hyvä myynnin jälkeistä palvelua ja nopea toimitus on myös tarjolla.
Suositut Tagit: autonosia lauhdutin Nissan Tiida (07-) G12 OEM 92110-1u600 EL000 AX800, valmistajien, tukku, laatu

