Jos olet tyytyväinen laatuun hyundai kia getz 1.3l'02- mt 25310-1c100, ota yhteyttä ammattimaisiin ja kokeneisiin valmistajiin. Tukkukauppaa, hyvää huoltopalvelua ja nopeaa toimitusta tarjotaan myös.
Edut:
Toimitus: Tarkka toimitus Aikaa voidaan taata sen jälkeen, kun sinulla on vahvistus.
ISO9001 / TS 16949 Hyväksytty HYUNDAI KIA GETZ 1.3L'02- MT 25310-1C100
Tuotteen Kuvaus
| Hakemus karttatyypille | HYUNDAI KIA GETZ 1.3L'02- MT |
| Ydinmateriaali | Alumiini |
| Tankin materiaali | Muovi |
| Käsitellä asiaa | Kova kova |
| Jäähdyttimen ydintyyppi | Putki-fin |
| materiaali | Alumiininen ydin / muovisäiliö |
| Ytimen koko | PA 370 * 488 * 16/26 mm |
| Paksuus | 16/26 mm |
| Säiliön koko | 50/50 * 500 mm |
| Kartonkikoko | 550 * 145 * 550mm |
| HS-koodi | 8708911000 |
| Hintaehdot | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Maksuehdot | TT 30% talletus, 70% B / L-kopio |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Pakkaustyyppi | EPE matot sisältä, tyhjiöpakkaus, Bubble bags, others |
| Vientimarkkinat | maailmanlaajuinen |
Edut:
Laaja käyttö: yli 5000 erilaista tuotetta viedään kaikkialle maailmaan.
Professional Factory: Erikoistunut lämmönsiirtojärjestelmän valmistukseen yli 10 vuoden ajan.
Työryhmä: Yli 400 työntekijää, mukaan lukien ammatillinen tekninen tiimi.
Nopea vastaus: Sinulta lähetettävää sähköpostia tai kyselyä vastataan 24 tunnin kuluessa
Toimitus: Tarkka toimitus Aikaa voidaan taata sen jälkeen, kun sinulla on vahvistus.
Ominaisuudet:
1. Materiaalit: alumiini ja muovi, suhde-taajuus hitsattu putki
2. Erinomainen ilmatiiviys ja ydinpainekestävyys
3. Korkea lämmönsiirto, erinomainen korroosio ja kosteuden kestävyys
4. Korkealaatuinen, kilpailukykyinen hinta, paras palvelu.


Suositut Tagit: hyundai kia getz 1.3l'02- mt 25310-1c100, valmistajat, tukku, laatu
