MAZDA 323 RADIATOR
Tuotteen kuvaus MAZDA 323 RADIATOR
| Hakemus karttatyypille | MAZDA 323 MT |
| Ydinmateriaali | Alumiini |
| Tankin materiaali | Muovi |
| Käsitellä asiaa | Kova kova |
| Jäähdyttimen ydintyyppi | Putki-fin |
| materiaali | Alumiininen ydin / muovisäiliö |
| Ytimen koko | PA 300 * 528 * 16 / 26mm |
| Paksuus | 16 / 26mm |
| Säiliön koko | 49,5 / 49,5 * 548mm |
| Hintaehdot | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Maksuehdot | TT 30% talletus, 70% B / L-kopio |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Pakkaustyyppi | EPE matot sisältä, tyhjiöpakkaus, Bubble bags, others |
| sertifiointi | ISO9001 / TS16949 |
Ominaisuudet MAZDA 323 -radiovastaanottimelle
1. Materiaalit: alumiini ja muovi, suhde-taajuus hitsattu putki
2. Erinomainen ilmatiiviys ja ydinpainekestävyys
3. Korkea lämmönsiirto, erinomainen korroosio ja kosteuden kestävyys
4. Korkealaatuinen, kilpailukykyinen hinta, paras palvelu.
Yritys lyhyesti
Guangzhou Kinga Autoparts valmistus Co, Ltd on ammattimainen valmistaja suuria, keskisuuria, pieniä auto-ja mekaanisten mekaanisten lämpöpatterit, lauhduttimet, välijäähdyttimet, lämmittimet jne . Tuotteitamme viedään Australiaan, Uuteen-Seelantiin, Israeliin, Pohjois- / Etelä-Amerikkaan, Keski Itä-Korea, Venäjä, Nigeria ja Etelä-Afrikka jne.
Yli 50 sarjaa yli 5000 lajia, mukaan lukien japanilaiset, korealaiset, Länsi-ja kiinalaiset autot.
Tehtaamme perustaa vuonna 2003, ja meillä on runsaasti kokemusta yli 14 vuotta. Tehtaan pinta-ala on 86 000 neliömetriä, työntekijää yli 350. Meillä on täydelliset tuotantolaitteet, jotka voivat tukea kaikkia tuotteita tuotannon ja uusien tuotteiden kehittämiseen.
Yrityksessämme on suuri valinta, paitsi korkealaatuinen myös hyvä hinta. Tuotteemme ja palvelumme saivat asiakkailtamme erittäin tunnetusti viime vuosina.
![]() MAZDA 323 RADIATOR | ![]() MAZDA 323 RADIATOR |
Suositut Tagit: mazda 323 jäähdytin, valmistajat, tukku, laatu


