1988-1992 MAZDA MX6 RADIATOR
Tuotetiedot 1988-1992 MAZDA MX6 RADIATOR
| Valmistajan osanumero | KJ - 16038 |
| Autotyyppi | MAZDA MX6'88-92 626GD MT |
| Ydinkoko | PA 400 * 638 * 16 / 26mm |
| Tankin koko | 50/50 * 667 mm |
| Ydinmateriaali | Alumiini |
| Tankin materiaali | Muovi |
| Paksuus | 16mm / 26mm |
| AT / MT | MT |
| Takuu | Yksi vuosi |
| toiminto | estää auton moottorin ylikuumenemisesta |
| Pakkaus | Neutraali pakkaus / vaahtokulman suojus / läpipainopakkaus / mikä tahansa erikoisvaatimus. |
| Toimitus | 30 ~ 40 päivää tilauksen vahvistamisen jälkeen |
| Maksuehto | T / T, 30% talletus ennen tuotantoa, tasapaino ennen lähettämistä |
| Kauppaehdot | FOB SHENZHEN Kiinassa |
| MOQ | 30 kpl |
| Näyte | Latausmaksumaksu ja pikalähetysmaksu, mutta palaa takaisin, kun tilaat tilauksen |
Toiminto vuosille 1988-1992 MAZDA MX6 RADIATOR
1). Kanan koko: 400 * 638 * 16 / 26mm
2). veden jäähdytystehokkuus
3). 1 vuoden takuu
4). Helppo asentaa.
5). Sovita kilpa-autoon, suorituskyky paranee.
Ohje
Q1. Mitkä ovat pakkauksesi ehdot?
Yleensä pakataan tavarat neutraaleihin ruskeihin laatikoihin. Jos sinulla on laillisesti rekisteröity patentti,
voimme pakata tavarat merkkituotteisiisi laatikoiden saamisen jälkeen.
Q2. Mitkä ovat maksuehdot?
T / T 30% talletuksena ja 70% ennen toimitusta. Näytämme sinulle tuotteiden ja pakettien valokuvat
ennen kuin maksat saldon.
Q3. Mitkä ovat toimitusehdot?
EXW, FOB, CFR, CIF,
Q4. Entä toimitusaika?
Yleensä kestää 30-60 päivää ennakkomaksun vastaanottamisesta. Erityinen toimitusaika riippuu
tilauksesi kohdista ja määrästä.
![]() 1988-1992 MAZDA MX6 RADIATOR | ![]() 1988-1992 MAZDA MX6 RADIATOR |
Suositut Tagit: 1988-1992 mazda mx6 jäähdytin, valmistajat, tukku, laatu


