JÄÄHDYTYSJÄRJESTELMÄ TOYOTA LANDCRUISER 09 UZJ200: lle
Perustiedot
| Hakemus autotyypille | TOYOTA LANDCRUISER 09 UZJ200 |
| OEM | 16400-50381 |
| Ydinmateriaali | Alumiini |
| Tankin materiaali | Muovi |
| Jäähdyttimen ydintyyppi | Putki-fin |
| materiaali | Alumiininen ydin / muovisäiliö |
| Ytimen koko | PA 590 * 718 * 48 mm |
| Paksuus | 48 mm |
| Säiliön koko | 69/69 * 728 mm |
| Hintaehdot | FOB Shenzhen / Guangzhou |
| Maksuehdot | TT 30% talletus, 70% B / L-kopio |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Pakkaustyyppi | EPE matot sisältä, tyhjiöpakkaus, Bubble bags, others |
| Vientimarkkinat | maailmanlaajuinen |
Meidän edut
1. Sertifiointi
Jos tuotteesi vaativat testausta ja sertifiointia kansainvälisten standardien mukaiseksi, voimme järjestää ne
tämä riippumattomien, täysin tunnustettujen testausyritysten kuten SGS: n, SASO: n tai testausyhtiön kanssa
valinta.
2. Pakkaus
Pakkauksen on oltava kiinteä. Kaikki hyvät ovat vakiotuotteissa.
3. Myynnin jälkeen
Jokaisella tuotteella on laatuongelma, joka aiheutuu meistä, voisimme vaihtaa ilmaiseksi yhden vuoden takuun!
4. Toimitus
a. Hyödynnä omaa rahti-huolintaasi
b. FOB Kiinan satamaan
Onko sinulla oma rahti-
kuormatraktori tai sinun haluaisi järjestää lähetyksen; onko tarvitset toimitusta FOB: lle satamaan Kiinassa tai
CIF lähellä olevalle satamalle, mielellämme tarjoutumme ja tarjoamme kumpi tahansa valintasi mukaan.
Kunto ja takuu
1. Premium laatu: 100% laadunvarmistus testattu;
2. 100% upouusi
3. Nopeat toimitukset
4. Kilpailukykyinen hinta
5. Yhden vuoden laatutakuu. Mikä tahansa laatuongelma, jonka täytät vuoden sisällä, saat toisen ilmaiseksi
korvaus. Mutta lähtökohtana on ei-ihmisen vahinko.

Suositut Tagit: jäähdytysjärjestelmä säteilijä toyota landcruiser 09 uzj200, valmistajat, tukkumyyjä, laatu
